Mini Tastiere Wireless

Original price was: L1.990,00.Current price is: L990,00.

Mini Tastiere Wireless

  • Dergoni email, kryeni prezantime, konferenca qe nga shtepia juaj
  • Me 92 butona, per te komanduar ne nje distance prej 10 metrash
  • Mund ta karikoni nepermjet fishes per ta perdorur kur te deshironi
  • Me nje touchpad mouse njesoj si tastiera e laptopit tuaj

Mini tastiere Wireless me 92 butona, mouse touchpad, me pershtates USB

Mini tastiera qe i perngjan nje leve play station dhe qe zevendeson telekomandat klasike

Per te gjithe ata qe punojne nga shtepia, ne zyra, qe duan te dergojne email-e, shkresa, dokumenta, te realizojne konferenca, prezantime, te luajne lojerat e preferuara apo dhe te komunikojne me miqte

Me ane te nje USB-je qe vendoset ne pjesen e pasme ju do arrini te komandoni televizorin tuaj smart duke nderruar kanalet, android tv box, laptopin, kompjuterin, apo dhe play station 3, xbox

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini Tastiere Wireless”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0