Kufje me Mikrofon Maxell HP-360 Blu

Original price was: L1.790,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Kufje Maxell HP-360

  • Ne ngjyre blu
  • Vijne me sfungjer te rehatshem
  • Skeletin ne pjesen e kokes e rregulloni sipas deshires
  • Me mikrofon te integruar dhe per telefonata

Përshkrimi

Kufje me Mikrofon Maxell HP-360

Kufje te markes Maxell me sfungjer dhe bas te fuqishem

Vijne ne modelin HP-360

Ne ngjyre blu ne skelet, me nje pjese te kuqe dhe te zeze ne pjesen e sfungjerit

Skeletin mund ta rregulloni sipas deshires ne pjesen e kokes, ne varesi te pershtatshmerise

Me mikrofon te inkorporuar qe ju sherben per te komunikuar ne telefon, se bashku me butonin per t’ju pergjigjur telefonatave

Me lidhje me fishe jack (pjesa e lidhjes me pajisjen) 3.5 mm

Karakteristika te tjera te produktit:

Frekuenca20 Hz -20 kHz
Ndjeshmeria110 +/- 3 decibel
Diametri i mikrofonit40 mm
Fuqia hyreseMaksimumi 5 miliWatt
Gjatesi kordoni1.2 meter

 

Video Demonstruese:

 

Specifikat

MarkaMaxell
Lidhja e KufjesFishe Jack 3.5mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kufje me Mikrofon Maxell HP-360 Blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0