EXTENDER Xiaomi Mi PRO

Original price was: L2.990,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Shperndares universal wireless-i i markes LB-Link

Modeli BL-732RE. Mer sinjal nga routeri dhe e shperndan kudo

I projektuar per te rritur sinjalin e shperndarjes se internetit ne shtepine apo zyren tuaj

Përshkrimi

Shperndares universal wireless-i i markes LB-Link

Modeli BL-732RE. Mer sinjal nga routeri dhe e shperndan kudo

I projektuar per te rritur sinjalin e shperndarjes se internetit ne shtepine apo zyren tuaj

Ne kete menyre te gjitha pajisjet jahste shtepise tuaj mund te aksesojne ne internet me kete shperndares

Mbulon 2 fish zonen perreth vendit ku keni vendosur routerin tuaj

Ka nje shpejtesi prej 300Mbps . Me dy antena per nje sinjal me te forte

Specifikat

MarkaLB Link
Shpejtesia WirelessShpejtesi Wireless: 300 Mbps
Frekuenca2.4Ghz
Portat WAN1 porte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EXTENDER Xiaomi Mi PRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0