Mouse White Shark CYRUS

Original price was: L1.990,00.Current price is: L1.690,00.

Përshkrimi

Mouse White  Shark CYRUS

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi

Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704

Fale butonit DPI mundësohet kalimi i lehte midis 1200/ 1600/ 2400/ 3200 DPI

I pershtatshem per 98SE/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 and Mac OS

Përshkrimi

Mouse White  Shark CYRUS

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 3200 Dpi

Dizanj unik 6D dhe me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Sunplus 704

Fale butonit DPI mundësohet kalimi i lehte midis 1200/ 1600/ 2400/ 3200 DPI

I pershtatshem per 98SE/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 and Mac OS

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0

Rezolucioni i mouse eshte 1200/ 1600/ 2400/ 3200 DPI

Çelesi i ndezjes ndriçon me disa ngjyra si: te bardhe, te verdhe, portokalli, te kuqe, roze, vjollce dhe blu

Gjatesia e kabullit eshte 1.5 meter

Permasat jane 132 x 72 x 35 mm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse White Shark CYRUS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0