Tharese flokesh Fuego BY-516

Original price was: L1.990,00.Current price is: L1.690,00.

Përshkrimi

Tharese flokesh Fuego BY-516

  • Tharese flokesh ideale per ne udhetime fale permasave te vogla
  • Me 2 nivele nxehtesie per te zgjedhur ju ke deshironi
  • Fuqia 1600 W

Përshkrimi

Tharese flokesh Fuego BY-516

Thani floket tuaj shpejt kudo qe jeni, fale thareses Fuego te cilen mund ta merrni me vete kudo.

Avantazhi i kesaj tharese jane permasat kompakte, qe e bejne tharesen te pershtatshme per ta marre kudo me vete

Me nje motor ne fuqi 1600 Watt

Prodhon lehtesisht ajer te nxehte per t’u pershtatur lehtesisht me nevojat per floket tuaj

Teper e lehte dhe kompakte, per transport te lehte

Fale formes praktike, mund ta merrni lehtesisht ne udhetime si zgjidhje praktike per stilimin e thjeshte te flokeve tuaj

Me 2 nivele shpejtesie per te percaktuar ju nivelin e ngrohjes qe deshironi

Numri i funksioneve te saj eshte 2 nivele shpejtesie dhe ngroheje

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt1600 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese flokesh Fuego BY-516”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0