KREM FYTYRE NATE ANTIRRUDHE

Original price was: L6.232,00.Current price is: L5.302,00.

Kremi i nates antirrudhe eshte studiuar per lekurat e lodhura, me njolla dhe te zbehta.
Ky krem-trajtim inovativ permban perqindje te larte ekstrakt Reishi (Ganoderma lucidum), i pasur me antioksidante , koenzima Q10 dhe vaj qershie, i pasur me Vitamine A dhe E dhe me acide esenciale yndyrore, i afte per ti rikthyer freskine dhe butesine lekures.Fale formules innovative, rrudhat pakesohen dite pas dite, lekura rifiton ngjyren dhe shkelqimin dhe linjat e fytyres rimodelohen.

Kremi i nates antirrudhe eshte studiuar per lekurat e lodhura, me njolla dhe te zbehta.
Ky krem-trajtim inovativ permban perqindje te larte ekstrakt Reishi (Ganoderma lucidum), i pasur me antioksidante , koenzima Q10 dhe vaj qershie, i pasur me Vitamine A dhe E dhe me acide esenciale yndyrore, i afte per ti rikthyer freskine dhe butesine lekures.Fale formules innovative, rrudhat pakesohen dite pas dite, lekura rifiton ngjyren dhe shkelqimin dhe linjat e fytyres rimodelohen.
Cilesia e perberesve baze dhe formulimi e bejne kete produkt teresisht delikat, te pershtatshem edhe per lekurat me te ndjeshme.Perfekt per pjesen e qafes dhe dekoltese.

Ne mbremje, pas pastrimit te fytyres, aplikoni nje shtrese te holle te kremit te nates ne fytyre dhe ne zonen e dekoltese dhe masazhojeni me levizje rrethore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM FYTYRE NATE ANTIRRUDHE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0