KREM QETËSUES SNEP SUNCARE PAS DIELLIT

(1 customer review)

Original price was: L1.994,00.Current price is: L1.944,00.

Krem i pasur me antioksidantë natyralë dhe acid hialuronik, posaçërisht për të kompensuar humbjen e hidratimit të shkaktuar nga ekspozimi në diell dhe për të luftuar plakjen e lëkurës.
Dhuron një ndjesi të freskët mirëqenieje.
Qetëson skuqjen e lëkurës.

Krem i pasur me antioksidantë natyralë dhe acid hialuronik, posaçërisht për të kompensuar humbjen e hidratimit të shkaktuar nga ekspozimi në diell dhe për të luftuar plakjen e lëkurës.
Dhuron një ndjesi të freskët mirëqenieje.
Qetëson skuqjen e lëkurës.
Vendos dhe ndihmon në ruajtjen e nxirjes për një kohë të gjatë.Produkt i përshtatshëm për veganët, i realizuar pa substanca me origjinë shtazore

Pas dushit, thajeni lëkurën me një peshqir dhe aplikoni një dozë të mjaftueshme në të gjithë trupin duke e bërë të depërtojë me masazhe të lehta rrethore.

1 review for KREM QETËSUES SNEP SUNCARE PAS DIELLIT

  1. Joana

    krem qetesues shume i mire pas diellit

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0