KREM XHEL PAS RROJES

Original price was: L2.491,00.Current price is: L2.191,00.

Krem xhel pa yndyre, specific per qetesimin e lekures pas rrojes. Zbut lekuren duke e hidratuar dhe duke e mbrojtur ate. Me arome mjaft te kendshme, dhuron menjehere dhe per nje kohe te gjate nje ndjenje freskie. Pa paraben, SLS, Petrolates, ngjyrues sintetike.

Krem xhel pa yndyre, specific per qetesimin e lekures pas rrojes. Zbut lekuren duke e hidratuar dhe duke e mbrojtur ate. Me arome mjaft te kendshme, dhuron menjehere dhe per nje kohe te gjate nje ndjenje freskie. Pa paraben, SLS, Petrolates, ngjyrues sintetike.

Pas rrojes, ose kur e ndjeni te nevojshme, aplikoni nje sasi te vogel duke e masazhuar lehte derisa te perthithet nga lekura.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM XHEL PAS RROJES”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0