Sophie La Girafe Coffret Eau De Soin 30 ml + Ceramique

Original price was: L3.400,00.Current price is: L2.490,00.

Përshkrimi

Sophie La Girafe Coffret Eau De Soin + Ceramique

  • Sasia 30 ml
  • Me aroma kryesore te lules se jaseminit dhe thiaré
  • 97% perberes natyrale, pa alkool
  • Ofrohet me qeramik aromatik Sophie dhurate

Out of stock

Përshkrimi

Sophie La Girafe Coffret Eau De Soin 30 ml + Ceramique

Eau de Soin Parfumée Sophie la Girafe eshte projektuar posacerisht per foshnjat

Nje arome qe mund te perdoret qe nga lindja per te aromatizuar butesisht floket, trupin e foshnjes duart dhe kembet e vogla te foshnjes

Mund ta perdorni ne lekuren e tyre si masazh hidratues ose si parfum

Ne permbajtje pa alkool, me 97% perberes natyrale

Sophie La Girafe Eau De Soin Parfume eshte nje arome lulesh qetesuese

Aroma e femijerise qe nderthur embelsine e luleve te portokallit me butesine e vaniljes

Prodhuar ne France, nga perberes organike per te ardhur ne perkujdesin special per femijen tuaj

Mund te ofrohet si dhurate per te porsalindurit te afermit tuaj

Ofrohet me qeramik aromatik Sophie dhurate

Sasia 30 ml

Ne perberje me aromat:

Aroma qe ndihet ne fillim te shkrepjes: lulen e celur te portokallit

Aromat kryesore: lulja e jaseminit, thiaré

Aromat qe ngelin: vanilje, myshk

Permasat e produktit:

Gjatesia: 5.5 cm

Gjeresia: 15 cm

Lartesia: 9.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sophie La Girafe Coffret Eau De Soin 30 ml + Ceramique”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0