Pishine me Ndenjese Intex

Original price was: L9.990,00.Current price is: L5.990,00.

Përshkrimi

Pishine familjare nga Intex

  • Material cilesore dhe rezistente
  • Ndenjese komode per 4 persona
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec
  • Me 2 mbajtese per goten

Përshkrimi

 

Pishine per familjen nga marka Intex

Nese deshironi plazhin ne oborrin tuaj, pishina Intex mundeson pishinen komforte per te gjithe familjen

Shtojini ngjyra dhe stil ne oborrin e shtepise suaj apo ne pushimet tuaja te preferuara

Me 4 ndenjese perkatese ne pjeset anesore me mbeshtetese dhe per shpinen edhe per te pushuar apo marre rreze dielli

Ndenjeset vijne te instaluara ne uje, per te siguruar qe do jeni gjithmone ne freski

Me 2 baza te posacme per te vendosur pijet e preferuara

Vjen me ndarje te gjera dhe te buta, duke mos shkaktuar bezdisje

Krijuar per te qene e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat: 229 x 229 x 66 cm

Permasat e paketimit: 46 × 40.5 × 13 cm

Paketohet lehtesisht duke kursyer hapesire

 

Specifikat

MarkaIntex

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pishine me Ndenjese Intex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0