Termues termik me personalizim 600 ml

L3.500,00

Përshkrim

Shishe alumini me cilësi të lartë, me kapacitet të madh 600 ml.
Sistemi i hapjes së lehtë pa BPA dhe doreza mbajtëse e përshtatshme.
E disponueshme ne ngjyre te zeze. Produktet e personalizuara ose të bëra me porosi nuk mund të kthehen.

Përshkrimi i produktit

Kapaciteti: 600ml, Termues termik, me dorezë të integruar

Produktet e personalizuara ose të bëra me porosi nuk mund të kthehen

 

Ngjyra

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termues termik me personalizim 600 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0