Beres Petullash Max AK850

L2.690,00

Përshkrimi

  • Nje pajisje qe ben forma per petulla te mrekullueshme
  • Fuqia maksimale eshte 700W
  • Mund te realizoni dhe 7 petulla njekohesisht

Përshkrimi

Beres petullash i markes Max modeli AK850

Shijoni nje vakt te shijshem mengjesi me petullat e bera vete

Beresi praktik i petullave ne format te vogel, qe nuk merr hapesire

Pergatisni brumin dhe hidheni ne forme te rrumbullaket dhe ndarje ne mes

Shijoni petulla te shijshme dhe ne format te rregullt

Me kapacitet per te gatuar dhe 7 petulla njekohesisht

Ne ngjyre te zeze

Fuqia maksimale eshte 700W

Materili i pajisjes nuk ngjit dhe ben petulla te shijshme dhe pa yndyre

Doreze rezistente ndaj nxehtesise dhe termostat automatik

Me indikator drite qe tregon ndezjen apo fikjen e pajisjes

 

 

Specifikat

MarkaMax
Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt700 W
Ngjyra

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beres Petullash Max AK850”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0