Makineri Akullore Ariete 0642

Original price was: L6.390,00.Current price is: L5.990,00.

Përshkrimi

  • Makineri Akullore Ariete 0642
  • Akullore gati ne 30 minuta me Gran Gelato Ariete
  • Snacks, embelsira dhe mengjese me akullore te sapobere ne shtepi

Out of stock

Përshkrimi

Makineri Akullore Ariete 0642

E shendetshme, por edhe plot shije, Ariete ka projektuar beresen e akullores Gran Gelato, ideale per te pergatitur çdo shije akulloreje,

sherbeti ose kosi te ngrire ne vetem pak minuta.

Me tasin e ngrirjes me izolim te dyfishte te akullores, akullorja eshte gati ne vetem 30 minuta: ju vetem duhet te zgjidhni perberesit,

qumeshtin, frutat e fresketa apo edhe çokollaten apo frutat e thata, dhe krijoni perzierjen per ta derdhur direkt ne aparatin Gran Gelato. krijues kremi.

Kapaku transparent me folene e tij te posaçme per derdhjen e perberesve drejtpersedrejti ne prodhuesin e akullores ju lejon te monitoroni procesin e

pergatitjes se akullores gjate gjithe kohes.

Butoni On/Off ju lejon te fikni makinen sapo akullorja te kete marre konsistencen e dendur dhe kremoze qe ju preferoni.

Pasi akullorja te jete gati, mund ta ndani me lehtesi makinen dhe t’i lani perberesit ne menyre qe ta keni gati per te bere shijen tjeter te akullores.

Akullore e bere ne shtepi gati per 30 minuta

Me tasin e ngriresit, beni akullore te bere ne shtepi ne vetem 30 minuta, per nje embelsire verore, te fresket dhe te shijshme, perfekte per ata qe i duan embelsirat.

Thjesht duhet te ngrini tasin ne frigorifer dhe te filloni te pergatisni shijen tuaj te preferuar te akullores ne shtepine tuaj.

macchina per fare il gelato gelatiera gran gelato ariete 642

 

Lehte per te bere akullore me shume shije

Prodhuesi i akullores Gran Gelato eshte i lehte per t’u perdorur dhe per t’u pastruar, per te bere shume akullore me shije te ndryshme:

çokollate, frutat e pyllit, kos dhe shume me teper.

Duke perdorur folene ne kapak, mund t’i derdhni lehtesisht te gjithe perberesit direkt ne aparatin e akullores dhe te mbani vemendjen

ne te gjithe procesin fale kapakut transparent.

 

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt12 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makineri Akullore Ariete 0642”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0