Blender dore – Fuego WHB-12

Original price was: L3.390,00.Current price is: L3.190,00.

Përshkrimi

Blender dore i markes Fuego modeli WHB-12.

Prerese celiku rezistente.

Pastrohet lehtesisht me uje.

Out of stock

Përshkrimi

Blender dore i markes Fuego modeli WHB-12

Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme

Blenderi ka edhe goten per pregatitjen e ushqimeve

Me dy shpejtesi te rregullueshme sipas deshires

Ergonomike me prerese çeliku te cilat japin rezultate te shkelqyera ne pergatitjen e superave

Lahet dhe pastrohet thjeshte duke vendosur pjeset ne makinen larese.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt350 W
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender dore – Fuego WHB-12”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0