Nutriblender – Fuego WBL-005H

Original price was: L9.290,00.Current price is: L8.990,00.

Përshkrimi

  • Nutriblender Fuego per smoothie
  • Ideal per ata qe duan te ushqehen shendetshem
  • Nuk humbisni kohe dhe merrni vitaminat e duhura

Përshkrimi

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Fuego modeli WBL-005H.

Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme duke u ushqyer shendtshem.

Me te ju mund te pregatisni supe, lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat ushqyese, smoothie.

Gjithashtu ne te mund te grini djathin dhe arrat.

Blenderi ka ne paketim 3 gota me kapacitet 800 ml dhe 2 me kapacitet 500 ml.

Fuqia 1000W me 6 prerese çeliku. Ngjyre silver me te zeze.

Me fuqinë e motorit prej 1000 W, ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.


Merrni rezultate optimale të përzierjes

Ky blender është ideal për ata që duan të kenë një jetë të shëndetshme. Përgatisni supa dhe lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat e tyre ushqyese.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt1000W
MaterialiÇelik
Bestseller1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriblender – Fuego WBL-005H”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0