Moka Kafe per 2 filxhane kafeje

Original price was: L1.390,00.Current price is: L1.090,00.

Përshkrimi

  • Pergatisni kafene per familjaren tuaj ne cdo kohe me moka
  • E pershtatshme per shtepi dhe zyre
  • Materiali alumin cilesor
  • Kapaciteti eshte 2 filxhan kafe
  • Perdorim dhe pastrim i lehte me uje te bollshem

Përshkrimi

Pergatisni kafene per veten dhe familjaret tuaj ne cdo kohe me moka

E pershtatshme per shtepi dhe zyre

Materiali alumin cilesor qe ju jep kenaqesine te ndjeni shijen e vertete te kafese suaj

Kapaciteti eshte 2 filxhan kafe

Perdorim dhe pastrim i lehte me uje te bollshem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Moka Kafe per 2 filxhane kafeje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0