CAPPUCCINO PLUHUR ME GANODERMA

Original price was: L2.890,00.Current price is: L2.052,00.

Ne çdo moment te dites secili nga ne ndjen nevojen per tu furnizuar me energji: dhe eshte pikerisht ky momenti u duhur per te shijuar Cappuccino SNEP.

Ne çdo moment te dites secili nga ne ndjen nevojen per tu furnizuar me energji: dhe eshte pikerisht ky momenti u duhur per te shijuar Cappuccino SNEP.
Perberesit e saj e bejne kete suplement nje pije mjaft te mire, me kafe dhe qumesht, e cila mund t’iu ndihmoje per tu mbushur me energji fizikisht dhe psikologjikisht. Perberesit e saj ndihmojne ne mirefunksionimin dhe mireqenien e trurit, ne mikroqarkullim (rendesa e kembeve) dhe mund te veprojne si mbeshtetes-tonik per lodhjen fizike.Me paketimin praktik ne qese Cappuccino SNEP mund ta kesh kudo dhe kurdo.

Tretni permbajtjen e nje qese ne uje te ngrohte, 1 here ne dite. Mos tejkaloni dozen e rekomanduar ditore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPPUCCINO PLUHUR ME GANODERMA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0