Gatues me avull – Ariete 911

Original price was: L5.590,00.Current price is: L5.190,00.

Përshkrimi

  • Gatues me avull – Ariete 911
  • Gatues elektrike per te avulluar peshk, oriz, mish, veze, perime.
  • Avulli eshte gati per 40 sekonda.
  • 3 shporta me kapak dhe tenxhere me oriz.

Përshkrimi

Gatues me avull – Ariete 911

Gatimi me avull eshte nje alternative ushqyese dhe me e shijshme per te gatuar ne uje te vale.

Avulli lejon gatimin qe mban sasine e vitaminave dhe kriperave minerale te pranishme natyrshem ne ushqim pothuajse te pandryshuar.

Ushqimi i gatuar ne avull eshte i shendetshem dhe avulli eshte i preferuar ne krahasim me ate tradicional, sepse ju lejon gjithashtu te

perdorni nje sasi te vogel yndyrnash dhe erezash.

Me gatuesin me avull Ariete’s Healthy Steam, gatimi me avull nuk do te kete me sekrete, sepse mund te gatuani oriz, mish, peshk, butak, perime dhe veze ne pak minuta,

duke marre gjithmone nje arome te plote dhe intensive, pa largimin e ushqyesve te rendesishme per dieten tuaj

Me 3 shportat ju mund te gatuani shume pjata ne te njejten kohe, gjithashtu do te keni nje ene te volitshme per gatimin e orizit.

Zierese perimesh me avull Ariete 911 - Shopping TV

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt800 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gatues me avull – Ariete 911”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0