Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1 0m+ 1966

Original price was: L16.990,00.Current price is: L13.990,00.

Përshkrimi

Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1  0m+

  • Modeli 1966
  • Nuvita Kombinat Pappasana 6 ne 1
  • I pershtatshem per moshen mbi 0 vjec
  • Fuqia 400 Wat

Out of stock

Përshkrimi

Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1  0m+ 1966

6 funksione ne nje produkt per te ndihmuar pergatitjen e te gjitha vakteve te dites per foshnjen, duke filluar nga muajt e pare te jetes e deri pas nderprerjes se gjirit

Avullon, grin, perzien, homogjenizon, shkrin, te gjtiha shishet dhe kavanozet dhe gjithashtu sterilizon aksesoret me fuqine e avullit

Ne ekranin dixhital ka 6 butona qe perdoren per te aktivizuar secilin funksion individualisht; do te jete e mundur thjesht te perzieni, thjesht te gatuani, thjesht te nxeheni etj, duke vendosur kohen e deshiruar

E vogel, kursen hapesire ​​dhe majft e dobishme, duke filluar qe nga lindja derisa femija te arrije ne moshen qe mund te haje te njejten menu si e gjithe familja

Fillimisht, gjate ushqyerjes me gji, funksioni i ngrohesit per shishe ju lejon te shkrini dhe ngrohni qumeshtin e gjirit me uje ne banjomari, duke ruajtur parimet ushqyese te tij

Duke perdorur kapakun e posacem, ju mund te sterilizoni me avull shishe, biberona ose pajisje shtese te pompes se gjirit

Per periudhen kur femija pervec qumeshtit te gjirit mund te konsumoje dhe produkte ushqimore ky kombinat eshte i vlefshem per grirjen, perzierjen, homogjenizimin dhe gatimin e frutave, perimeve, mishit dhe peshkut

Ekrani dixhital ju lejon te zgjidhni me lehtesi cdo veprim te vetem duke shtypur thjesht ikonen ose vendosni automatikisht kohe nga 5 deri ne 30 minuta ne rastin kur ju duhet te gatuani

Blenderi prej xhami ka nje kapacitet prej 500 ml

Me butonin special “Cook & Blend”, ju do te kurseni kohe: mjafton thjesht te hidhni perberesit dhe brenda pak minutash ushqimi i foshnjes suaj eshte gati, i gatuar ne menyre te persosur dhe i bute aq sa duhet.

Forma e vecante e teheve te celikut eshte krijuar per te homogjenizuar perberesit pa formuar flluska ajri: ne kete menyre arrihet te shmangen dhimbjet e pakendeshme te barkut

Funksioni i ngrohjes se shisheve: Pappasana nxehet dhe shkrin ne banjomari, keshtu qe mund ta perdorni dhe per qumeshtin e gjirit

Serbatori i ujit perbehet nga qeramika, eshte mjaft i lehte per tu pastrur dhe per te hequr cdo gjurme te papastertive

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Furnizimi me energji elektrike220-240 VAC
Frekuenca50/60 Hz
Fuqia400 Watt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuvita Kombinat Pappasana Combo 6 ne 1 0m+ 1966”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0