Thekese – Ariete Vintage 155/BG 2 Feta

Original price was: L6.290,00.Current price is: L5.290,00.

Përshkrimi

  • Thekese Ariete Vintage 155/BG 2 Feta
  • Me 6 nivele per thekjen e bukes
  • Hapesire per theje te 2 fetave njokohesisht me fuqi 810 W

Përshkrimi

Thekese Ariete Vintage 155/BG 2 Feta

6 nivele thekje

Ju mund te zgjidhni nivelin e thjekjes se bukes qe ju pelqen me shume, thjesht duke rregulluar çelesin e duhur.

Ne pak çaste do te keni feta buke te thekur ne menyre te persosur dhe te arte ne piken e duhur!

vintage ram toaster 2 slices of toast

 

Nxjerrja automatike e fetes

Pasi te arrihet shkalla e caktuar e thekjes, feta e bukes nxirret automatikisht nga theksja dhe do te jete gati per tu ngrene.

 

vintage toaster ariete 155 automatic ejection of the slice of toast

 

Tost, nxehtesi, shkrirje

Me funksionet e ngrohjes dhe shkrirjes, ju jo vetem qe mund te piqni buken, por gjithashtu thjesht

ta ngrohni ose ta shkrini, duke futur feten e ngrire direkt ne thekese.

vintage toaster ariete 155 tosta heats and defrosts

 

Beni tost te mbushur me te gjitha shijet

Pavaresisht nese eshte nje tost klasik me proshute dhe djath, nje tost me avokado, theksja gjithashtu thekron sanduiçe tashme te mbushura fale

gershereve te dobishem te furnizuar.

 

Thekron 2 feta buke ne te njejten kohe

Theksja Vintage nga Ariete ka 2 hapesira per te thekur dy feta buke ne te njejten kohe dhe tabakane per therrimet e levizshme ju mund te

hiqni me lehtesi dhe siguri çdo mbetje te mbetur brenda ne thekese.

two slice toaster with vintage ram 155 tongs

 

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt810 W
Mini KategoriaThekese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Thekese – Ariete Vintage 155/BG 2 Feta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0