Smartwatch Amazfit A1915

Original price was: L5.190,00.Current price is: L3.990,00.

Përshkrimi

  • Smartwatch Amazfit A1915
  • Kapaciteti i baterise 200mAh
  • Perafersisht 2.5 ore rezistente ndaj ujit me 3 ATM
  • Jetegjatesi te baterise deri ne 9 dite

Përshkrimi

Smartwatch Amazfit A1915

Koha e karikimit:

Perafersisht 2.5 ore rezistente ndaj ujit me 3 ATM

E krijuar per t’i bere balle te gjitha aktiviteteve tuaja, kjo ore eshte e certifikuar me 3 ATM, e barabarte me rreth 30 metra thellesi uji.

Perdorni aplikacionin Amazfit (ZEPP) per t’u lidhur me telefonin

E rehatshme per t’u mbajtur diten dhe naten.

Madje do te harroni se eshte aty ne kyçin tuaj.

GJENDJA E AKTIVITETIT dhe SPORTIT:

Ndiqni aktivitetet e perditshme dhe sportet si vrapim, ecje dhe çiklizmi.

Ekrani eshte gjithmone i ndezur dhe lehtesisht i lexueshem nen rrezet e forta te diellit

Merr njoftime per thirrjet hyrese, email, mesazhe dhe aplikacione te tjera.

Perkujtues te ulur nese keni qendruar ulur shume gjate

Video Demostruese :

Specifikat

MarkaAmazfit
Karta SIMPa SIM
KompatibelMe Android, Me Apple

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Smartwatch Amazfit A1915”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0