Syze per Femra Tally Weijl

L1.290,00

Përshkrimi

Syze per Femra Cat Eyes nga Tally Weijl

Syzet Transparente me trend te momentit dhe me te kerkuarat

Prerje stil dhe komode

Vijne ne ngjyra te ndryshme per mundesi zgjedheje

Përshkrimi

Syze per Femra Cat Eyes nga Tally Weijl

Syzet Transparente me trend te momentit dhe me te kerkuarat

Prerje stil dhe komode

Vijne ne ngjyra te ndryshme per mundesi zgjedheje

 

Specifikat

MarkaTally Weijl
SyzeOrigjinale
Ngjyra

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze per Femra Tally Weijl”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0