AirVal Spiderman Sapun per duart 500 ml + EDT 150 ml

Original price was: L2.450,00.Current price is: L1.590,00.

Përshkrimi

Sapun dhe parfum AirVal me dizajn Spiderman

  • Sapun per duart Spiderman 500 ml
  • Parfum Spiderman 150 ml
  • Me arome kryesore te trendafilit dhe aromat e arre moskat, piperit te zi dhe lavandres
  • Ne dizajnin e personazhit te preferuar Spiderman

Përshkrimi

AirVal Spiderman Set Sapun per duart 500 ml + Parfum 150 ml

Ky sapun i duarve pastron dhe ushqen butesisht lekuren

Pervec kesaj, ajo le nje arome te fresket dhe fantastike

Seti permban dhe nje parfum per miqte tane te vegjel me heroin e preferuar te filmave vizatimore Spiderman

Parfumet per femije jane hipoalergjike me perberes natyrale, pa SLS, SLES dhe Parabene

Eshte 100% i sigurt dhe i testuar dermatologjikisht

Sapuni vjen ne sasi 500 ml, ndersa parfumi ne sasi 150 ml

Spiderman, si nje nga superheronjte me te famshem ne universin Marvel ofron superfuqi per te gjithe ata qe e perdorin

Kostumi dhe fuqite e tij te padiskutueshme, si aftesia e tij per te hyre ne terrene te veshtira e ka shnderruar ate ne nje nga personazhet me te preferuar ne shume gjenerata

Legjenda thote se femijet qe e provojne kete parfum fitojne superfuqi…

Aromat qe ndihen ne shkrepjen e pare te parfumit jane: arre moskat, piperi i zi dhe lavander

Aroma kryesore e parfumit eshte trendafili

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AirVal Spiderman Sapun per duart 500 ml + EDT 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0