Set Parfum LA RIVE per Femije Frozen

Original price was: L1.990,00.Current price is: L1.490,00.

Përshkrimi

Per te gjitha princeshat e vogla

Nje arome e frymezuar nga aventurat fantastike te Elsa dhe Anna

Nje kombinim teresisht rinor I pjeshkes se bardhe, lules se portokallit, jaseminit delikat, zambakut dhe myshkut te lisit.

Përshkrimi

Per te gjitha princeshat e vogla

Nje arome e frymezuar nga aventurat fantastike te Elsa dhe Anna

Nje kombinim teresisht rinor I pjeshkes se bardhe, lules se portokallit, jaseminit delikat, zambakut dhe myshkut te lisit.

Nje paketim shume terheqes me Frozen qe permban nje shampoo trupi dhe deodorantin.

Sasia e parfumit: 50 ml

Sasia e shampos: 250 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Parfum LA RIVE per Femije Frozen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0