Parfum La Rive Set per Femra Miss Dream

Original price was: L1.690,00.Current price is: L1.390,00.

Përshkrimi

Magjia e aromes se Miss Dream do te stimuloje energjine dhe deshiren tuaj per te perjetuar te bukuren.

Kombinim i aromes se jaseminit me trendafilin, perzier me qumesht dhe vanilje.

Përshkrimi

Magjia e aromes se Miss Dream do te stimuloje energjine dhe deshiren tuaj per te perjetuar te bukuren.

Kombinim i aromes se jaseminit me trendafilin, perzier me qumesht dhe vanilje.

Aroma juaj e enderruar!

Parfumi: 100 ml

Deodoranti: 150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Parfum La Rive Set per Femra Miss Dream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0