Tom Ford Lost Cherry Unisex EDP Spray 1.7 oz

Original price was: L35.000,00.Current price is: L29.000,00.

Marka Tom Ford
Formati i Artikullit Spray
Vëllimi 50 mililitra
Aromë me lule
Karakteristikë e veçantë nuk është testuar në kafshë

Rreth këtij artikulli
Nisur nga shtëpia e dizajnit të Tom Ford në vitin 2018
Kjo ka vishnje, bajame dhe pije alkoolike
Kjo ka trëndafil, jasemini sambac, fasule tonka dhe vanilje
Kjo ka balsam peru, kedër, karafil, vetiver dhe patchouli
Kjo është një aromë me lule qelibar.

Marka Tom Ford
Formati i Artikullit Spray
Vëllimi 50 mililitra
Aromë me lule
Karakteristikë e veçantë nuk është testuar në kafshë

Rreth këtij artikulli
Nisur nga shtëpia e dizajnit të Tom Ford në vitin 2018
Kjo ka vishnje, bajame dhe pije alkoolike
Kjo ka trëndafil, jasemini sambac, fasule tonka dhe vanilje
Kjo ka balsam peru, kedër, karafil, vetiver dhe patchouli
Kjo është një aromë me lule qelibar.

Detajet e produktit

Dimensionet e produktit: 2 x 2 x 5.1 inç; 1,7 ons
Numri i modelit të artikullit: TOMNCU055
Prodhuesi: Tom Ford
ASIN: B07JJDG3PH
Renditja e shitësve më të mirë: në Bukuri dhe Kujdes Personal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Lost Cherry Unisex EDP Spray 1.7 oz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0