Victoria’s Secret Bombshell Eau de Parfum

Original price was: L60,00.Current price is: L55,00.

Marka Victoria’s Secret
Formati Liquid
Vëllimi 3.4 Ouncat e lëngut
Aroma e bombës
Karakteristikë e veçantë e qëndrueshme

Rreth këtij artikulli
Parfumet e Victoria’s Secret janë formuluar me përpikëri për të qenë aromat më të koncentruara dhe të pastra në katalogun tonë, duke siguruar që ju të mund të shijoni aromën e tyre të qëndrueshme gjatë gjithë ditës.
Përjetoni aromën magjepsëse të aromës sonë të bozhures së bardhë, sherebelës dhe miskut prej kadifeje.

Me një përzierje delikate të notave lulesh dhe tokësore, kjo aromë është edhe freskuese dhe qetësuese.

Marka Victoria’s Secret
Formati Liquid
Vëllimi 3.4 Ouncat e lëngut
Aroma e bombës
Karakteristikë e veçantë e qëndrueshme

Rreth këtij artikulli
Parfumet e Victoria’s Secret janë formuluar me përpikëri për të qenë aromat më të koncentruara dhe të pastra në katalogun tonë, duke siguruar që ju të mund të shijoni aromën e tyre të qëndrueshme gjatë gjithë ditës.
Përjetoni aromën magjepsëse të aromës sonë të bozhures së bardhë, sherebelës dhe miskut prej kadifeje.

Me një përzierje delikate të notave lulesh dhe tokësore, kjo aromë është edhe freskuese dhe qetësuese.

Bozhure e bardhë e freskët dhe me lule është e balancuar me sherebelën barishtore, ndërsa Musku i ngrohtë dhe prej kadifeje shton një prekje luksi.

E përkryer për çdo rast, aroma jonë White Bozhure, Sage dhe Musk Velvet sigurisht që do t’ju bëjë të ndiheni të freskët dhe të përtërirë.
Kënaquni me aromën magjepsëse dhe zhytuni në një ndjenjë relaksi dhe energjie të rinovuar.
Parfumet e Victoria’s Secret janë një dhuratë e përsosur për çdo rast të veçantë
Koleksioni i Victoria’s Secret Bombshell është një linjë aromash tërheqëse dhe joshëse që kombinon nota frutash dhe lulesh për të krijuar një aromë joshëse dhe të sigurt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Victoria’s Secret Bombshell Eau de Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0