Termos inox me kapacitet 500 ml

L3.700,00

Përshkrim

Termos inox me kapacitet 500 ml. Me mur të dyfishtë për ruajtjen më të mirë dhe më të gjatë të temperaturës.

SKU: N/A Category: Tag:

Informacion rreth produktit:

✅I personalizueshëm në ngjyrë të plotë me shkëlqim
✅Materiali: 304 çelik inox
✅Kapaciteti: 500 ml.

✅Kapaciteti termik: 12 orë të nxehtë dhe 48 orë të ftohtë.
✅Hermetik nuk rrjedh ujin apo çdo lloj lënku të vendosur në të.

 

Ngjyra

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termos inox me kapacitet 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0