Termus Rosmarino 750 ml

L3.700,00

Përshkrimi

  • Termus lengjesh
  • Permasa ne litra 750 ml
  • Lartesia 26 cm

Përshkrimi

Termus Rosmarino 750 ml

Termus vakum me cilesi te larte te bere nga çelik inox, nuk ruan arome ose shije.

Ajo ka nje siperfaqe te izoluar te dyfishte, keshtu qe mban te ftohte per 24 ore dhe te ngrohte per 12 ore lengjet qe ju vendosni ne te.

Lartesia e saj eshte 26 cm dhe gjeresia e saj eshte 7.8 cm aq sa ju mun te vendosni dhe kupa me akuj brenda saj.

Ngjyra

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termus Rosmarino 750 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0