Blender – Ariete 576

Original price was: L5.490,00.Current price is: L4.490,00.

Përshkrimi

  • Blender Ariete 576
  • Fuqia 500 Wat
  • Kapciteti i gotes 1.5 Litra

Përshkrimi

Blender Ariete 576

Nje blender praktik, i rehatshem dhe i gjithanshem, kjo eshte ajo qe duhet ta keni gjithmone prane!

Nese jeni adhurues i smoothies, milkshakes dhe smoothies, nuk do te mund te beni dot pa to: e thjeshte dhe ne te njejten kohe funksionale, eshte ideale per perzierjen e çdo perberesi.

Nga frutat tek perimet tek akulli, 4 tehet inox dhe 2 shpejtesite me funksionin Pulse ju garantojne ndihme te vlefshme ne kuzhine çdo dite!

 

SMOOTHIE, FRAPPÈ DHE SMOOTHIES NE ÇDO KOHE TE DITES

Pritini frutat ne copa dhe futeni direkt ne goten e blenderit Ariete.

Filloni te perzieni me shpejtesi maksimale dhe shtoni qumeshtin nga hapsira ne kapak.

Ne pak çaste mund te shijoni smoothie-n tuaj te preferuar, kremoz dhe te pasur me shije.

Dhe nese shtoni pak akullore rezultati do te jete edhe me i shijshem!

Specifikat

MarkaAriete
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt500 W

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender – Ariete 576”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0