Shtrydhese – Mesko MS 4126

Original price was: L5.990,00.Current price is: L4.990,00.

Përshkrimi

  • Shtrydhese Mesko MS 4126
  • Me dy gota (1.5L) + (0.45L)
  • Me dy nivele fuqie 600 W dhe 400 W

Out of stock

Përshkrimi

Shtrydhese Mesko MS 4126

Ju lejon te pergatisni lengje frutash dhe perimesh sipas deshires

Mjafton qe frutat dhe perimet te ndahen ne 2-3 pjese dhe te futen tek gypi shtrydhes me diameter 65 mm

Filtrimi i pjeseve behet ne menyre te perkryer duke lene ne njeren ene copat e frytave dhe ne anen tjeter lengu me me shume vitamina

Vellimi i gotes se copezave eshte (1.5L) dhe vellimi i gotes se lebgut eshte (0.45L)

Me sistem bllokimi i cili nuk lejon ndezjen e pajisjes nese mbyllja nuk eshte bere ne menyre te sakte

Me dy nivele shpejtesie per shtrydhje sa me efikase

E mbyllur ne pjesen e siperme e cila nuk lejon qe ambjenti juaj te behet pis gjate shtrydhjes

Fuqia maksimale eshte 600 W dhe minimale eshte 400 W

Pastrohet lehtesisht si dhe mund te lahet ne lavastovilie

Material inox dhe plastik te nderthurur

Permasat jane 30,5 x 18,5 x 31 cm

 

 

Specifikat

MarkaMesko
Garancia6 muaj
Fuqia ne Watt600 W
Kapaciteti (ne Litra)450 ml
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese – Mesko MS 4126”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Kontaktoni ne Whatsapp
0